Atrakcje dla dzieci w Zakopanem w deszczową pogodę

Kiepska pogoda podczas urlopu wcale nie musi oznaczać straconego czasu. W Zakopanem oraz okolicach można znaleźć wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, z których da się korzystać podczas deszczu.

Kiepska pogoda podczas urlopu w Zakopanem? Wybierz się w jedno z proponowanych przez nas miejsc.

Parki wodne

W Zakopanem i okolicach jest aż 6 parków wodnych z ciepłą termalną wodą. Wewnątrz każdego z obiektów znajdują się liczne baseny oraz atrakcje dla dzieci. Podczas niepogody możemy śmiało wykupić całodzienny bilet i nie martwić się o porę obiadową. W każdym z obiektów znajduje się stołówka, gdzie można zjeść ciepły posiłek.
Najwięcej wewnętrznych atrakcji dla dzieci spośród wszystkich parków wodnych mają Chochołowskie Termy. O tym co znajduje się wewnątrz obiektu pisaliśmy już tutaj (link do artykułu).

Place zabaw

W Zakopanem znajdziemy także dwa duże place zabaw. Liczne labirynty, przejścia, baseny z piłeczkami oraz niemal niezliczona ilość zabawek sprawią, że dziecko na pewno nie będzie się nudzić podczas deszczowej pogody.
Na placach zabaw znajdzie się także miejsce dla rodziców, którzy mogą usiąść przy stoliku i zrelaksować się jednocześnie cały czas mając na oku swoją pociechę.

W naszym bufecie mamy ciastka, desery oraz kawę i herbatę. Dodatkowo jest strefa bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, dzięki czemu rodzice mogą nawet pracować, a jednocześnie obserwować bawiące się dzieci – mówi Ola z Sali Zabaw Parku Janosika, który został otwarty w październiku 2018 roku.

Grupa COT

 

Udostępnij